درباره ما

شرکت فراز فنون از سال ۱۳۸۸ با هدف ایجاد تغییراتی نوین در راستای خدمت به بستر فـناوری اطلاعات و ارتباطات، چاپ و تکثیـر، بازاریابی و تبلیغات، نشـر دیجیتال و … ، به واسطه در اختیار داشتن متخصصین و نیروهای مجرب در زمینه خدمات فنی، مهندسی و بازرگانی امور انفورماتیکی پا به این عرصه نهاد.

این شرکت فراز، متشکل از مجموعه های معدنی، صنعتی، فناوری اطلاعات، بازرگانی و خدماتی، همچون شرکت فراز معدن مرکزی، شرکت بازرسی بین المللی شاردین آفرین، شرکت بازرسی بین المللی اینترتک قشم، شرکت صنعتگران فراز معدن، چاپخانه فراز چاپ مرکزی، کانون آگهی و تبلیغاتی سینا، موسسه فرهنگی فراز فنون رسانه و همچنین به عنوان یکی از اعضای شورای عالی انفورماتیک کشور و سازمان نظام صنفی رایانه ای، مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و مجامع کانون های آگهی و تبلیغاتی کشور، با لحاظ نمودن رویکرد نظام اقتصادی نوین، در زمینه های مذکور، موفق به پیمودن گامهای موثر و قابل توجهی گردیده است.

مدیران و متخصصین مشغول به کار در شرکت فراز فنون، بیش از یکصد نفر بوده که از این تعداد نیروی انسانی، حدود ۶۰ نفر در دفتر مرکزی و ۴۰ نفر الباقی، در سایر استان ها مشغول فعالیت می باشند. همواره رویکرد شرکت، ایجاد و توسعه راه حل های خلاقانه و نوین در حوزه های مختلف فنی و تجاری بوده و از سوی مدیران ارشد شرکت با هدف پیشرفت و ارتقاء جایگاه سازمان، راهبری و پشتیبانی شده است.

طراحی و ساخت سامانه بازرسی اماکن و تجهیزات تیوان

شرکت فراز فنون به واسطه قرار گیری در مجموعه های بازرسی و شناخت کامل از این امر، مشکلات و نواقص اجرای آن و همچنین درک نیاز بازرسان از سال  1398 در زمینه بازرسی ، تحقیقات خود را در این زمینه آغاز نمود. نتیجه تلاش و تحقیق مستمر منجر به آغاز پروسه طراحی و ساخت سامانه بازرسی اماکن و تجهیزات با برند تجاری «تیوان» در سال 1399 گردید.

شرکت فراز فنون مرکزی از سال 1399 با گذراندن و اتمام مراحل مختلف تست و کنترل کیفیت ، آمادگی همکاری با کلیه سازمان های دولتی و غیر دولتی را دارد.

لازم به ذکر است که با توجه گستردگی فعالیت بازرسان در تمامی سازمان ها و نهادها می توان بازار هدف گسترده ای را برای سامانه بازرسی اماکن و تجهیزات تیوان پیش بینی کرد.